class="single single-post postid-292 single-format-standard full_width ttype-single tmain-single">

Дизайн штор для кухні, штори на кухню дизайн Сьогодні я б хотіла поділитися своїм досвідом і розповісти про дизайн для, які моделі і тканини більше підходять для цього приміщення з безліччю функцій. Вибір тканини. Звичайно, вибір тканини залежить, в першу чергу від інтер'єру. Так, для в стилі підійдуть тканини без малюнка або в смужку, це може бути льон або бавовна, органза і сумішеві тканини. У класичних інтер'єрах на кухні можна зробити з жакардових з витканим малюнком. Друге, що обов'язково потрібно враховувати, вибираючи дизайн для кухні — це якість тканини. Краще не робити на кухні з тафти і скляною органзи тому, що на цих тканинах будуть видні сліди навіть від крапель води, не кажучи вже про жирі, до того ж це не можна буде замити залишаться розводи.

Малюнок на тканині залежить і від кухні, і від її розмірів. Чим менше розмір кухні, тим дрібніше повинен бути малюнок, горизонтальні смужки зорово розтягнутий приміщення, а вертикальні піднімуть стелю. Вибір моделей штор для кухні.
Основне правило, не робіть короткі закривати штори на кухні, якщо біля вікна не варто меблі, яка це закриє. Короткі штори виглядають так, немов вам не вистачило тканини, або ви помилилися з довжиною. Дуже хороший варіант дизайну штор для кухні всілякі варіанти піднімаються вгору штор римські, лондонські, австрійські. Римські штори універсальні для кухні практично будь-якого дизайну тут головне підібрати правильно тканину. У них є ще одна перевага на них треба трохи матеріалу, тому можна собі дозволити тканини з дорогих замовних колекцій, правда за механізм все одно доведеться заплатити.
Для того щоб зробити римську потрібно, щоб над вікном був простінок мінімум 20 см, адже римська штора піднімається складками і вона може перешкодити відривання вікна. При відстані між горизонтальними прутиками штори в 20-23 см, вона буде складатися приблизно в 25-28 см (це залежить і від щільності тканини). Римська штора повинна заходити і на бічні простінки приблизно по 10см, щоб коли ви відходите в бік не було видно щілини між шторою і вікном. Римську можна прикрасити контрастними горизонтальними вставками або вертикальними смужками.
Так само чудово виглядає кант по трьом сторонам штори. Якщо ви не хочете, щоб удень вікно залишалося відритим, зробіть поверх римської штори тюль на декоративному карнизі або на гачках, встановлених на стелі, тюль буде кріпитися до них за допомогою зав'язок. Японські панелі один із зручних варіантів дизайну штор для кухні в стилі або хай-тек. Їх можна зробити як довгі, так і короткі.
Можна зробити кілька панелей з різної щільності, наприклад: дві панелі з прозорої тканини, дві з щільної, ви будете їх міняти місцями залежно від часу доби. Можна зробити тільки одну або дві японські панелі по краях вікна з якою-небудь цікавою і яскравою тканини, а в середину повісити тюль. Цей варіант підійде, якщо вам не потрібно закривати штори на ніч. Японські штори для кухні є також дуже економічним варіантом, крім того їх можна зробити на не дорогих пластиковому карнизі. Для цього вам знадобиться трехполозковий карниз, гачки по 8-10 гачків на кожну панель, відрізок металевого стержня для верху панелі і плоский вантаж-утяжелитель для нижньої частини.
Найкраще виглядають панелі шириною від 60 до 80 см. Класичний фасон штор в складку, звичайно, підійде багатьом кухням, тут треба робити акцент на кольорі і малюнку тканини. Не робіть на кухні великий коефіцієнт складання робочих штор, досить зробити його 1:1,5, щоб уникнути великої маси тканини по кутах від вікна. Щоб розсунуті штори не збивалися і не заважали, зберіть їх у спеціальні шпильки для штор. Штори на люверсах, патах або зав'язках Зараз існує великий вибір люверсів (пластикові кільця, які вставляються в отвір в тканини), вони є різних форм круглі, трикутні та квадратні, а також різних розмірів і кольорів. Можна верхню частину штор зробити з іншої тканини на ширину клейовий стрічки під люверси приблизно 10 см.
Добре виглядає тюлеве полотно, оформлене вгорі під люверсами щільною тканиною, місце з'єднання двох полотен можна додатково прикрасити декоративною тасьмою, стеклярусом або кантом. Чим частіше встановлені люверси на шторах, тим дрібніше виходить складка, ідеальний варіант від 13 до 15 см, кількість люверсів обов'язково має бути парним. Дизайн штор для кухні з патамі і зав'язками пом'якшить строгість стилю хай-тек або мінімалізм і додасть їм легкий відтінок стилю кантрі. Пати на шторах можуть бути цельнокроение, виріз між ними можна зробити будь незвичайної форми, якщо пати будуть втачнимі, відстань між ними можна застрочити складками або оформити кулісою з гумкою.
Звичайно, це далеко не всі варіанти дизайну штор для кухні, найчастіше їх вигляд починає вимальовуватися виходячи з властивостей вподобаної тканини. Простіше кажучи тканину зазвичай диктує модель і професійні по текстилю дуже добре в цьому орієнтуються, тому якщо ви вирішили, краще всього звернутися в спеціалізовані салони.

Штори на кухню дизайн

Штори: купити або пошиття на замовлення? Дизайн салон штор "Евродекор" в Одесі